До рекорду Клозе – 8 голів Кріштіану Роналду забив восьмий гол на чемпіонатах світу. Нападник збірної Португалії реалізував пенальті в матчі 1-го туру групового етапу Ч С-2022 проти Гани (3:1, другий тайм).

Мессі забив 9-й гол на ЧС, у Роналду і Марадони на м’яч менше. До рекорду Клозе 7 голів Ліонель Мессі забив 9-й гол на чемпіонатах світу. Форвард збірної Аргентини в суботу відкрив рахунок у матчі з Австралією (1:0, перший тайм).

Найкращий бомбардир в історії чемпіонатів світу – німецький форвард Мирослав Клозе. Нападник із польським корінням узяв участь у чотирьох чемпіонатах світу, у кожному з яких збірна Німеччини завойовувала медалі: “золото” у 2014-му, “срібло” у 2020-му і дві “бронзи” у 2006-му і 2010-му.